Oferta

Dostawa owoców do biura na terenie Krakowa – sprawdź szczegóły!!!

Zdrowe przekąski to już standard w większości firm, a Pan z owocami jest zawsze oczekiwany i miło witany przez pracowników. Nasza firma Mobilne Owoce oferuje dostawy zawsze świeżych owoców do biur na terenie Krakowa. W ofercie jest do wyboru: mała, średnia lub duża skrzynka owoców, która może zostać uzupełniona o warzywa lub inne owoce zgodnie z życzeniem Klienta. Dzięki nam Twoi pracownicy będą mogli cieszyć się smakiem m.in. pysznych truskawek, soczystych winogron, smacznych gruszek, śliwek oraz najlepszych odmian jabłek pochodzących z rejonu Sandomierza. Zapewniamy zdrowe owoce sezonowe pochodzące od sprawdzonych dostawców. Zajmujemy się również dostawą owoców na imprezy firmowe oraz inne biznesowe eventyKrakowie.

Zamów skrzynkę owoców do firmy i wybierz owocowe przekąski. To najlepsza oraz zdrowa alternatywa do przypadkowo wybieranych batoników, czy też ciastek. Skorzystaj z usług naszej firmy Mobilne Owoce z Krakowa.

 

 

SKRZYNKA POLSKICH JABŁEK

Jabłka polskie
*odmiany deserowe.

SKRZYNKA SEZONOWA

mix owoców sezonowych
(zależy od pory roku)

 

ZESTAW MIX POLSKICH OWOCÓW

5kg jabłek
4kg innych polskich owoców

 

SKRZYNKA BANANÓW

Dostępne produkty:
8kg bananów

 

ZESTAW PREMIUM MIX

3kg jabłek
3kg bananów
3kg owoców sezonowych

 

MIX WARZYW

pomidory, marchewka, papryka
ogórki, sałata, pomidory koktajlowe

 

 

ZESTAW PREMIUM MIX

DUŻA SKRZYNKA – zawiera ok. 60 porcji owoców (14 kg). W skrzynce zawsze znajdują się jabłka i banany oraz w zależności od pory roku gruszki, śliwki, brzoskwinie, nektarynki pomarańcze, mandarynki, kiwi, truskawki. Na Państwa życzenie każda skrzynka może być wzbogacona o cytryny, ananasy, marchewki, winogrono lub inne owoce lub warzywa.

ŚREDNIA SKRZYNKA – zawiera ok. 40 porcji owoców (9kg). W skrzynce zawsze znajdują się jabłka i banany oraz w zależności od pory roku gruszki, śliwki, brzoskwinie, nektarynki pomarańcze, mandarynki, kiwi, truskawki. Na Państwa życzenie każda skrzynka może być wzbogacona o cytryny, ananasy, marchewki, winogrono lub inne owoce lub warzywa.

MAŁA SKRZYNKA – zawiera ok. 30 porcji owoców (7kg). W skrzynce zawsze znajdują się jabłka i banany oraz w zależności od pory roku gruszki, śliwki, brzoskwinie, nektarynki pomarańcze, mandarynki, kiwi, truskawki. Na Państwa życzenie każda skrzynka może być wzbogacona o cytryny, ananasy, marchewki, winogrono lub inne owoce lub warzywa.

We wszystkich skrzynkach znajduję się przynajmniej 5 rodzajów owoców w tym zawsze jabłka i banany, dostępność pomarańczy, gruszek, kiwi, mandarynek, truskawek, winogron i innych uzależniona jest od pory roku.

Owoce do biur dostarczane są w drewnianych, wymiennych skrzynkach lub w jednorazowym opakowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *